Ansell AlphaTec™ 58-270

Cena produktu

150,00 Kč bez DPHCeníková cena produktu bez DPH

Kód varianty: BWL3000101

Additional details

Rukavice odolné proti chemikáliím s nejlepším úchopem v odvětví a skvělou obratností.
AlphaTec® 58-270 jsou určeny pro lehké až středně náročné chemické aplikace. Rukavice AlphaTec® 58-270 mají úchop, který je nejlepší v odvětví, a zlepšenou obratnost a pohodlí.
Tenká dvojitá nitrilová vnější vrstva a 15-vláknová bezešvá nylonová podšívka nabízí uživatelům vynikající citlivost a pružnost. Kromě toho nízká hmotnost rukavic vede k lepšímu pohodlí, než jaké mají jakékoliv jiné chemicky odolné rukavice. Rukavice AlphaTec® 58-270 se snadno navlékají a svlékají, uchovávají minimální teplo a redukují pocení v porovnání s jinými chemickými rukavicemi.
Rukavice AlphaTec® poskytují nejlepší úchop díky technologii Ansell Grip Technology™ všude tam, kde jsou přítomny chemikálie, oleje a maziva.
AlphaTec® 58-270 jsou rukavice odolné kapalinám. Tvar bezpečnostní manžety je určen pro prevenci zatržení, zabraňuje poškrábání holých rukou a jednoduchou identifikaci velikostí díky barevnému okraji. Ruce uživatelů zůstávají čisté a jejich pokožka je chráněna proti škodlivému kontaktu s oleji, chemikáliemi a dalšími kapalinami.
Antistatické v souladu s EN1149
IDEÁLNÍ APLIKACE
Údržba
Lehká montáž v prostředí s chemikáliemi
Manipulace s chemikáliemi
Manipulace s předměty pokrytými mazivy a olejem
Rafinace - nafty a benzínu
Manipulace s barvami, inkousty, barvivami, lepidly a klihy
Materiál: povrch nitril, podšívka nylon.
Délka 300 mm.